Açıköğretim Fakültesi Aöf Adres Sınav Merkezi Değişikliği


Adres değişikliği yapmak isteyen öğrenciler, değişiklik işlemlerini AÖF bürolarından veya http://aofburo.anadolu.edu.tr adresinden yapabilirler.

Adres değişikliğini AÖF bürolarından yapmak isteyen öğrenciler bizzat başvurmak zorundadırlar. Eş, anne, baba, kardeş gibi yakınlar değişiklik yaptıramazlar. Ancak Açıköğretim Fakültesinde öğrenci adına işlem yaptırabileceğini gösteren noter vekaletnamesi olan şahıslar, vekaletname kapsamı dahilinde işlem yaptırabilirler.

Sınav merkezi değişikliği sınav organizasyonu başladıktan sonra yapılırsa, bir sonraki sınavlar için geçerli olur. Bu nedenle sınav merkezi değişikliği yaptırırken aşağıda verilen tarihleri ve açıklamaları göz önüne alarak işlem yaptırınız.

Aöf sitesinde belirtilen tarihe kadar adres, sınav merkezi değişikliği yaptıranlar 2008-2009 öğretim yılı ara sınavlarına yeni sınav merkezlerinde alınabilirler. Bu tarihten sonra yapılan değişiklikler yıl sonu ve bütünleme sınavı için geçerlidir.

Aöf sitesinde belirtilen tarihe kadar değişiklik yaptıranlar yıl sonu sınavına yeni sınav merkezlerinde girebilirler. Bu tarihten sonra yapılan değişiklik bütünleme sınavı için geçerlidir.

Aöf sitesinde belirtilen tarihe kadar değişiklik yaptıranlar bütünleme sınavına yeni sınav merkezlerinde girebilirler.

Bu tarihten sonra yapılan değişiklikler sonraki öğretim yılını kapsayacaktır.