Adana Yüreğir İlçesi Ulaşım

Adana ili Yüreğir ilçesi Ulaşım bilgileri ile Yüreğir ilçesine nasıl gidilir, Yüreğir ilçesi yol tarifi, Yüreğir ilçesi yol haritası, Yüreğir yollar nasıldır hangi güzergah tercih edilmelidir gibi konularda sayfamızdan bilgi edinebilirsiniz.

Coğrafi konum olarak Torosların eteğine kurulan Çukurova Üniversitesi’nin güneyinde başlayan Yüreğir İlçesi yerleşim alanı, doğuda Misis havzası, batıda Seyhan Nehri ve güneyde Karataş Ovası ile çevrelenmiş bölgede oluşan yerleşim alanıdır. Tarihsel olarak geçiş alanları üzerinde bulunması sebebiyle Yüreğir ilçesi önemli bir kavşak noktası olarak düşünülmektedir. İlçenin kuzeyinde Sarıçam, kuzeybatısında Çukurova, batısında Seyhan, doğusunda Ceyhan, güneyinde Yumurtalık ve Karataş ilçeleri bulunmaktadır.

 

 
İstanbul

Dumlupınar Mahallesi konumunda Kennedy Cd., Avrasya Tüneli ve D100 üzerinden İstanbul Çevre Yolu/O-1 hedefine gidin
20 dk. (14,1 km)

Karşıyaka Mahallesi konumunda Ankara Konya Yolu/D750/E90 hedefine gitmek için O-4 rotasını izleyin. Ankara Çevre Yolu/O-20 ara yolunu izleyip E90/D750 çıkışını kullanın.
4 sa. 30 dk. (453 km)

Çakmak Mahallesi konumunda O-21A/E90 hedefine gitmek için D750 rotasını izleyin
3 sa. 13 dk. (302 km)

Adana konumunda Dr. Mithat Özsan Blv. hedefine gitmek için O-21A/E90, Tarsus-Ankara Otoyolu/O-21 ve Adana – Mersin Otoyolu/E90 rotasını izleyin. Adana – Mersin Otoyolu/E90 üzerinden çıkış yapın.
1 sa. 43 dk. (163 km)

Düzce Mahallesi konumundaki hedefinize gitmek için Ege Bagatur Cd ve Sümbül Cd. rotasını izleyin
30 dk. (18,3 km)
Yüreğir
Adana

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir