Adıyaman valiliği


Adıyaman ili, ilçeleri, belde ve köyleri ile ilgili merak ettiğiniz hertürlü bilgiyi Adıyaman Valiliğine ait resmi internet sitesinden öğrenebilirsiniz.
Adıyaman Valiliği resmi internet sitesinde, Adıyaman İli ile ilgili her tür aradığınız bilgiyi bulabilirsiniz. Adıyaman ili hakkında genel bilgiler, Adıyaman geleneklirini ve göreneklerini, kültürü ve yaşamını, Adıyaman’daki resmi devlet kurumlarını ve kuruluşlarını, ilçelerini, semtlerini, belediyelerini, köylerini,sayısal istatistiklerini, eğitim imkanlarını, kültür ve turizmi konusunda ayrıntıları,devlet ve özel okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz. Adıyaman iline ait türküleri dinleyebilirsiniz.

Adıyaman Valisi ve il yönetimi, valilik genelgeleri bildirileri, Adıyaman’nın nüfusu, hava durumunu, fotoğraf galerisini, yerel gazetelerini, milletvekillerini, önemli telefonlarını, Adıyaman’daki sivil toplum kuruluşları ve derneklerinide sitenin içeriğinde yer almakta. Adıyaman Valiliğinin resmi internet sitesinin adresi: www.Adıyaman.gov.tr

Adıyaman valiliği sitesine girmek için tıklayınız > http://www.Adıyaman.gov.tr