Ağrı valiliği


Ağrı ili, ilçeleri, belde ve köyleri ile ilgili merak ettiğiniz hertürlü bilgiyi Ağrı Valiliğine ait resmi internet sitesinden öğrenebilirsiniz.
Ağrı Valiliği resmi internet sitesinde, Ağrı valiliği telefon munaraları,faksları,adresleri, Ağrı İli ile ilgili her tür aradığınız bilgiyi bulabilirsiniz. Ağrı ili hakkında genel bilgiler, Ağrı geleneklirini ve göreneklerini, kültürü ve yaşamını, Ağrı’daki resmi devlet kurumlarını ve kuruluşlarını, ilçelerini, semtlerini, belediyelerini, köylerini,sayısal istatistiklerini, eğitim imkanlarını, kültür ve turizmi konusunda ayrıntıları,devlet ve özel okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz. Ağrı iline ait türküleri dinleyebilirsiniz.

Ağrı Valisi ve il yönetimi, valilik genelgeleri bildirileri, Ağrı’nın nüfusu, hava durumunu, fotoğraf galerisini, yerel gazetelerini, milletvekillerini, önemli telefonlarını, Ağrı’daki sivil toplum kuruluşları ve derneklerinide sitenin içeriğinde yer almakta. Ağrı Valiliğinin resmi internet sitesinin adresi: www.Agri.gov.tr

Ağrı valiliği sitesine girmek için tıklayınız > http://www.Agri.gov.tr