Aksaray valiliği


Aksaray ili, ilçeleri, belde ve köyleri ile ilgili merak ettiğiniz hertürlü bilgiyi Aksaray Valiliğine ait resmi internet sitesinden öğrenebilirsiniz.
Aksaray Valiliği resmi internet sitesinde, Aksaray valiliği telefon munaraları,faksları,adresleri, Aksaray İli ile ilgili her tür aradığınız bilgiyi bulabilirsiniz. Aksaray ili hakkında genel bilgiler, Aksaray geleneklirini ve göreneklerini, kültürü ve yaşamını, Aksaray’daki resmi devlet kurumlarını ve kuruluşlarını, ilçelerini, semtlerini, belediyelerini, köylerini,sayısal istatistiklerini, eğitim imkanlarını, kültür ve turizmi konusunda ayrıntıları,devlet ve özel okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz. Aksaray iline ait türküleri dinleyebilirsiniz.

Aksaray Valisi ve il yönetimi, valilik genelgeleri bildirileri, Aksaray’nın nüfusu, hava durumunu, fotoğraf galerisini, yerel gazetelerini, milletvekillerini, önemli telefonlarını, Aksaray’daki sivil toplum kuruluşları ve derneklerinide sitenin içeriğinde yer almakta. Aksaray Valiliğinin resmi internet sitesinin adresi: www.Aksaray.gov.tr

Aksaray valiliği sitesine girmek için tıklayınız > http://www.Aksaray.gov.tr