Ankara valiliği


Ankara ili, ilçeleri, belde ve köyleri ile ilgili merak ettiğiniz hertürlü bilgiyi Ankara Valiliğine ait resmi internet sitesinden öğrenebilirsiniz.
Ankara Valiliği resmi internet sitesinde, Ankara valiliği telefon munaraları,faksları,adresleri, Ankara İli ile ilgili her tür aradığınız bilgiyi bulabilirsiniz. Ankara ili hakkında genel bilgiler, Ankara geleneklirini ve göreneklerini, kültürü ve yaşamını, Ankara’daki resmi devlet kurumlarını ve kuruluşlarını, ilçelerini, semtlerini, belediyelerini, köylerini,sayısal istatistiklerini, eğitim imkanlarını, kültür ve turizmi konusunda ayrıntıları,devlet ve özel okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz. Ankara iline ait türküleri dinleyebilirsiniz.

Ankara Valisi ve il yönetimi, valilik genelgeleri bildirileri, Ankara’nın nüfusu, hava durumunu, fotoğraf galerisini, yerel gazetelerini, milletvekillerini, önemli telefonlarını, Ankara’daki sivil toplum kuruluşları ve derneklerinide sitenin içeriğinde yer almakta. Ankara Valiliğinin resmi internet sitesinin adresi: www.Ankara.gov.tr

Ankara valiliği sitesine girmek için tıklayınız > http://www.Ankara.gov.tr