Antalya Devlet Hastanesi


Devlet Hastaneleri,  Antalya Devlet Hastanesi , Antalya Devlet Hastanesi  Randevu Alma, Antalya Devlet Hastanesi  telefonu, Antalya Devlet Hastanesi  doktorları, Antalya Devlet Hastanesi  iletişim, Antalya Devlet Hastanesi  adres , Antalya Devlet Hastanesi  telefon numarası, Antalya Devlet Hastanesi  hakkında bilgi, gibi bütün bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

 Geçmişi 1918 li yıllara dayanan Antalya Devlet Hastanesi günün ve geleceğin koşullarına uygun olarak, modern tıp hizmetinin verilebileceği, çevre yolları ve ulaşım kolaylığını da içerecek şekildeki geniş kapsamlı bir hasta konforunun düşünüldüğü, modern hastane mimarisinin örneklerinden biri sayılabilecek Yeni Hastane  binası 26.11.2007 den itibaren hizmet vermeye başlamıştır. Resmi açılışı 11.05.2008 ‘de yapılmıştır.

Antalya Devlet Hastanesi hizmetlerinden Sosyal Güvenlik Kurumu mensupları ( Ssk , Bağkur , Emekli Sandığı ) ve yerli yabancı binlerce vatandaş yararlanmaktadır.

Antalya Devlet Hastanesi internetten randevu almak, daha fazla bilgi almak, hastanenin fotoğraflarına doktorlarına vb bilgilere ulaşmak için http://www.antalyaeah.gov.tr hastanenin resmi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Antalya Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri:

Adres  : Varlık Mahallesi Kazım Karabekir Caddesi  
   
Adres Devamı : Soğuksu / ANTALYA  
   
Telefon     
: +90 (242) 249 44 00  
   
   
Randevu Telefonu : +90 (242)249 92 00 (29 Hat)  
   
Faks  : +90 (242) 249 44 62  
   
Email  : antalyadhs13@saglik.gov.tr