Antalya valiliği


Antalya ili, ilçeleri, belde ve köyleri ile ilgili merak ettiğiniz hertürlü bilgiyi Antalya Valiliğine ait resmi internet sitesinden öğrenebilirsiniz.
Antalya Valiliği resmi internet sitesinde, Antalya valiliği telefon munaraları,faksları,adresleri, Antalya İli ile ilgili her tür aradığınız bilgiyi bulabilirsiniz. Antalya ili hakkında genel bilgiler, Antalya geleneklirini ve göreneklerini, kültürü ve yaşamını, Antalya’daki resmi devlet kurumlarını ve kuruluşlarını, ilçelerini, semtlerini, belediyelerini, köylerini,sayısal istatistiklerini, eğitim imkanlarını, kültür ve turizmi konusunda ayrıntıları,devlet ve özel okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz. Antalya iline ait türküleri dinleyebilirsiniz.

Antalya Valisi ve il yönetimi, valilik genelgeleri bildirileri, Antalya’nın nüfusu, hava durumunu, fotoğraf galerisini, yerel gazetelerini, milletvekillerini, önemli telefonlarını, Antalya’daki sivil toplum kuruluşları ve derneklerinide sitenin içeriğinde yer almakta. Antalya Valiliğinin resmi internet sitesinin adresi: www.Antalya.gov.tr

Antalya valiliği sitesine girmek için tıklayınız > http://www.Antalya.gov.tr