Ardahan valiliği


Ardahan ili, ilçeleri, belde ve köyleri ile ilgili merak ettiğiniz hertürlü bilgiyi Ardahan Valiliğine ait resmi internet sitesinden öğrenebilirsiniz.
Ardahan Valiliği resmi internet sitesinde, Ardahan valiliği telefon munaraları,faksları,adresleri, Ardahan İli ile ilgili her tür aradığınız bilgiyi bulabilirsiniz. Ardahan ili hakkında genel bilgiler, Ardahan geleneklirini ve göreneklerini, kültürü ve yaşamını, Ardahan’daki resmi devlet kurumlarını ve kuruluşlarını, ilçelerini, semtlerini, belediyelerini, köylerini,sayısal istatistiklerini, eğitim imkanlarını, kültür ve turizmi konusunda ayrıntıları,devlet ve özel okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz. Ardahan iline ait türküleri dinleyebilirsiniz.

Ardahan Valisi ve il yönetimi, valilik genelgeleri bildirileri, Ardahan’nın nüfusu, hava durumunu, fotoğraf galerisini, yerel gazetelerini, milletvekillerini, önemli telefonlarını, Ardahan’daki sivil toplum kuruluşları ve derneklerinide sitenin içeriğinde yer almakta. Ardahan Valiliğinin resmi internet sitesinin adresi: www.Ardahan.gov.tr

Ardahan valiliği sitesine girmek için tıklayınız > http://www.Ardahan.gov.tr