Artvin valiliği


Artvin ili, ilçeleri, belde ve köyleri ile ilgili merak ettiğiniz hertürlü bilgiyi Artvin Valiliğine ait resmi internet sitesinden öğrenebilirsiniz.
Artvin Valiliği resmi internet sitesinde, Artvin valiliği telefon munaraları,faksları,adresleri, Artvin İli ile ilgili her tür aradığınız bilgiyi bulabilirsiniz. Artvin ili hakkında genel bilgiler, Artvin geleneklirini ve göreneklerini, kültürü ve yaşamını, Artvin’daki resmi devlet kurumlarını ve kuruluşlarını, ilçelerini, semtlerini, belediyelerini, köylerini,sayısal istatistiklerini, eğitim imkanlarını, kültür ve turizmi konusunda ayrıntıları,devlet ve özel okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz. Artvin iline ait türküleri dinleyebilirsiniz.

Artvin Valisi ve il yönetimi, valilik genelgeleri bildirileri, Artvin’nın nüfusu, hava durumunu, fotoğraf galerisini, yerel gazetelerini, milletvekillerini, önemli telefonlarını, Artvin’daki sivil toplum kuruluşları ve derneklerinide sitenin içeriğinde yer almakta. Artvin Valiliğinin resmi internet sitesinin adresi: www.Artvin.gov.tr

Artvin valiliği sitesine girmek için tıklayınız > http://www.Artvin.gov.tr