Aydın valiliği


Aydın ili, ilçeleri, belde ve köyleri ile ilgili merak ettiğiniz hertürlü bilgiyi Aydın Valiliğine ait resmi internet sitesinden öğrenebilirsiniz.
Aydın Valiliği resmi internet sitesinde, Aydın valiliği telefon munaraları,faksları,adresleri, Aydın İli ile ilgili her tür aradığınız bilgiyi bulabilirsiniz. Aydın ili hakkında genel bilgiler, Aydın geleneklirini ve göreneklerini, kültürü ve yaşamını, Aydın’daki resmi devlet kurumlarını ve kuruluşlarını, ilçelerini, semtlerini, belediyelerini, köylerini,sayısal istatistiklerini, eğitim imkanlarını, kültür ve turizmi konusunda ayrıntıları,devlet ve özel okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz. Aydın iline ait türküleri dinleyebilirsiniz.

Aydın Valisi ve il yönetimi, valilik genelgeleri bildirileri, Aydın’nın nüfusu, hava durumunu, fotoğraf galerisini, yerel gazetelerini, milletvekillerini, önemli telefonlarını, Aydın’daki sivil toplum kuruluşları ve derneklerinide sitenin içeriğinde yer almakta. Aydın Valiliğinin resmi internet sitesinin adresi: www.Aydin.gov.tr

Aydın valiliği sitesine girmek için tıklayınız > http://www.Aydin.gov.tr