Babutsa yeni albümü şarkıları klipleri dinle izle


babutsa-london-calling
Albümünde Yer Alan Şarkılar:

1. Ararım Sororım Seni

2. Babutsa

3. Bir Birilerine

4. Gariban

5. Gençlik Böyle Geçer ( Ekatomiria )

6. Güzelim

7. Köprüden Geçemedim

8. Mehmedim

9. Mutlu Ol

10. Neler Geldi Başıma

11. Yanayım Yanayım

12. Yanayım Yanayım ( Burak Yeter 2009 Remix )

13. Zeytinden Aşımsın ( Mendil )

Türkiye’ye yeni sesler, yeni sound’lar kazandırmayı hedefleyen 4 Mart Müzik, özel bir çalışmaya daha imza atıyor. Adını kaktüste yetişen dikenli bir meyva olan Babutsa grubu albümünde ilginç tarzı ile dikkatleri çekiyor.

BABUTSA , Londara’da yaşıyan 3 türk tarafından ortaya çıkan bir grup, Soner, Ali, Peri adlı üç türk genci tüm müzik bilgilerini deneyimlerini ortaya koyarak, eski yavru vatana ait parçaları aldılar ve kendi yorumlarını ekleyip hayatınıza renk katacak bu albümü ortaya çıkardılar.

Albümde aslında farklı müzik tarzlarını bir projede karşımıza çıkarıyor, pop, fantezi, rock, blues, regy, rum ezgilerini taşıyan albümde 12 şarkı yer alıyor.

Albümün ilk Klibi Ali tarafından seslendirilen “Yanayım Yanayım” adlı şarkıya yönetmen Yavuz Özkan tarafından Ortaköy’de tarihi bir binada çekildi. Albümde farklı tarzların hedef alınması sebebiyle 2. klibte Peri tarafından seslendirilen ve Türkiye’de herkesin sevdiği bir parça olan, düzenlemesi blues formatında yapılan tabii ki gene Yavuz Özkan tarafından “Köprüden Geçemedim”e çekildi.