Balıkesir valiliği


Balıkesir ili, ilçeleri, belde ve köyleri ile ilgili merak ettiğiniz hertürlü bilgiyi Balıkesir Valiliğine ait resmi internet sitesinden öğrenebilirsiniz.
Balıkesir Valiliği resmi internet sitesinde, Balıkesir valiliği telefon munaraları,faksları,adresleri, Balıkesir İli ile ilgili her tür aradığınız bilgiyi bulabilirsiniz. Balıkesir ili hakkında genel bilgiler, Balıkesir geleneklirini ve göreneklerini, kültürü ve yaşamını, Balıkesir’daki resmi devlet kurumlarını ve kuruluşlarını, ilçelerini, semtlerini, belediyelerini, köylerini,sayısal istatistiklerini, eğitim imkanlarını, kültür ve turizmi konusunda ayrıntıları,devlet ve özel okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz. Balıkesir iline ait türküleri dinleyebilirsiniz.

Balıkesir Valisi ve il yönetimi, valilik genelgeleri bildirileri, Balıkesir’nın nüfusu, hava durumunu, fotoğraf galerisini, yerel gazetelerini, milletvekillerini, önemli telefonlarını, Balıkesir’daki sivil toplum kuruluşları ve derneklerinide sitenin içeriğinde yer almakta. Balıkesir Valiliğinin resmi internet sitesinin adresi: www.Balikesir.gov.tr

Balıkesir valiliği sitesine girmek için tıklayınız > http://www.Balikesir.gov.tr