Bartın valiliği


Bartın ili, ilçeleri, belde ve köyleri ile ilgili merak ettiğiniz hertürlü bilgiyi Bartın Valiliğine ait resmi internet sitesinden öğrenebilirsiniz.
Bartın Valiliği resmi internet sitesinde, Bartın valiliği telefon munaraları,faksları,adresleri, Bartın İli ile ilgili her tür aradığınız bilgiyi bulabilirsiniz. Bartın ili hakkında genel bilgiler, Bartın geleneklirini ve göreneklerini, kültürü ve yaşamını, Bartın’daki resmi devlet kurumlarını ve kuruluşlarını, ilçelerini, semtlerini, belediyelerini, köylerini,sayısal istatistiklerini, eğitim imkanlarını, kültür ve turizmi konusunda ayrıntıları,devlet ve özel okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz. Bartın iline ait türküleri dinleyebilirsiniz.

Bartın Valisi ve il yönetimi, valilik genelgeleri bildirileri, Bartın’nın nüfusu, hava durumunu, fotoğraf galerisini, yerel gazetelerini, milletvekillerini, önemli telefonlarını, Bartın’daki sivil toplum kuruluşları ve derneklerinide sitenin içeriğinde yer almakta. Bartın Valiliğinin resmi internet sitesinin adresi: www.Bartin.gov.tr

Bartın valiliği sitesine girmek için tıklayınız > http://www.Bartin.gov.tr