Batman valiliği


Batman ili, ilçeleri, belde ve köyleri ile ilgili merak ettiğiniz hertürlü bilgiyi Batman Valiliğine ait resmi internet sitesinden öğrenebilirsiniz.
Batman Valiliği resmi internet sitesinde, Batman valiliği telefon munaraları,faksları,adresleri, Batman İli ile ilgili her tür aradığınız bilgiyi bulabilirsiniz. Batman ili hakkında genel bilgiler, Batman geleneklirini ve göreneklerini, kültürü ve yaşamını, Batman’daki resmi devlet kurumlarını ve kuruluşlarını, ilçelerini, semtlerini, belediyelerini, köylerini,sayısal istatistiklerini, eğitim imkanlarını, kültür ve turizmi konusunda ayrıntıları,devlet ve özel okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz. Batman iline ait türküleri dinleyebilirsiniz.

Batman Valisi ve il yönetimi, valilik genelgeleri bildirileri, Batman’nın nüfusu, hava durumunu, fotoğraf galerisini, yerel gazetelerini, milletvekillerini, önemli telefonlarını, Batman’daki sivil toplum kuruluşları ve derneklerinide sitenin içeriğinde yer almakta. Batman Valiliğinin resmi internet sitesinin adresi: www.Batman.gov.tr

Batman valiliği sitesine girmek için tıklayınız > http://www.Batman.gov.tr