Bayburt valiliği


Bayburt ili, ilçeleri, belde ve köyleri ile ilgili merak ettiğiniz hertürlü bilgiyi Bayburt Valiliğine ait resmi internet sitesinden öğrenebilirsiniz.
Bayburt Valiliği resmi internet sitesinde, Bayburt valiliği telefon munaraları,faksları,adresleri, Bayburt İli ile ilgili her tür aradığınız bilgiyi bulabilirsiniz. Bayburt ili hakkında genel bilgiler, Bayburt geleneklirini ve göreneklerini, kültürü ve yaşamını, Bayburt’daki resmi devlet kurumlarını ve kuruluşlarını, ilçelerini, semtlerini, belediyelerini, köylerini,sayısal istatistiklerini, eğitim imkanlarını, kültür ve turizmi konusunda ayrıntıları,devlet ve özel okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz. Bayburt iline ait türküleri dinleyebilirsiniz.

Bayburt Valisi ve il yönetimi, valilik genelgeleri bildirileri, Bayburt’nın nüfusu, hava durumunu, fotoğraf galerisini, yerel gazetelerini, milletvekillerini, önemli telefonlarını, Bayburt’daki sivil toplum kuruluşları ve derneklerinide sitenin içeriğinde yer almakta. Bayburt Valiliğinin resmi internet sitesinin adresi: www.Bayburt.gov.tr

Bayburt valiliği sitesine girmek için tıklayınız > http://www.Bayburt.gov.tr