Bedava kontör sms mesaj dakika kazanma yolları yöntemleri


Bedava kontör,bedava sms veya dakika kazanmanın yolları sizler için burada derlendi. Rasgele kontör kartlarındaki numaralara benzer kontör numaraları girmek dışında daha kolay yöntemlerde var. Bazı servisler, gelirlerini ve hizmetlerini arttırmak için çeşitli kampanyalara başvuruyorlar. Bedava kontör kazanmanız için yapılan servis ve kampanyalar;

Tonlakazan.com Bu site direkt Turkcell hizmetidir. Turkcell servislerinden birisi olan çalarken dinlet hizmetini kullanan müşteriler, kontör kazanma kampanyasından faydalanabilmektedir. Yani öncelikle çalarken dinlet hizmetine üye olmanız gerekiyor. Çalarken dinlet servisi,sizi arayan kişilere arama tonu yerine sizin belirlediğiniz müziği veya sesi dinlemesine yarıyor. Çalarken dinlet hizmetine kayıt olduktan sonra, tonla kazan sitesine girerek üyeliğinizi kayıt ettiriyorsunuz. Bundan sonra sizi arayan kişiler çevir sesi vea müzik sesi yerine reklam seslerini dinleyecek. Reklam yayını siz telefonu açana kadar devam edecek. Arandıkça daha fazla reklam diletecek ve parelelinde kontörlü hattınıza köntör, faturalı hattınıza ise bedava dakika eklenecek. Genelde kontörlü hatlara her reklam dinletmesi karşılığı 1 kontör, faturalı da ise 15 sn. görüşme kazancı sağlamaktadır. Eğer günde 10 defa aranırsanız ortalama olarak 10 kontör, veya 2,5 dakika kazanabilirsiniz. Bu hizmetten sadece Turkcell aboneleri faydalanabilir.

Şimdilik birinci kampanya hakkında bilgileri vermiş oldum. Daha sonra diğer kontör ve dakika kazanma ile ilgili kampanyaları duyuracağım. Sizinde bildiğiniz benzer kampanyalar varsa aşağıya yorum yazabilir, veya kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız sağ tarafta bulunan mail aboneliğine kaydınızı yaparak tüm kampanyaların size e-mail ile bildirilmesini sağlayabilirsiniz.