BEYLİKDÜZÜ MEDICANA RANDEVU

Türkiye`nin özellikle organ naklinde en önde gelen özel hastanelerinden olan Medicana Beylikdüzü Hastanesine ait bilgiler aşağıda bulunmaktadır. Beylikdüzü Medicana Hastanesi Randevu, Beylikdüzü Medicana Randevu Alma, Medicana Beylikdüzü Adresi, Medicana Beylikdüzü Doktorları, Medicana Beylikdüzü Hastanesi Randevu Telefonu, Medicana Beylikdüzü Randevu, Medikana Beylikdüzü Randevu konularında size yardımcı olmak amacıyla bu sayfayı oluşturduk.

 

Aşağıdaki yöntemleri kullanarak randevu alabilirsiniz ;

 

Medicana Beylikdüzü Hastanesinin direkt telefon numarası : 0212 867 75 00

Medicana Grubu çağrı merkezi : 0850 460 63 34

İnternet Üzerinden Randevu Almak İçin :

  1. Medicana Resmi İnternet Sitesine Giriş Yapın >> https://international-istanbul.medicana.com.tr/hekimlerimiz
  2. Açılan sayfadan Randevu almak istediğiniz doktorun adını tıklayın.
  3. Doktora ait açılan sayfanın sağ tarafında ONLINE RANDEVU bölümünü tıklayın.
  4. Açılan doktor sayfasında UYGUN SAATLER karşınıza çıkacak. Randevu almak istediğiniz saati tıklayınca sizden ad soyad gibi basit bilgiler istenilecek. Bütün bilgileri doldurduğunuzda randevunuz oluşturulmuş olacak.

Medicana Beylikdüzü Hastanesi Adres: Beylikdüzü Cd. No: 3, 34520 Beylikdüzü/İstanbul

Medicana International İstanbul Hastanesi, 30000 m2 kapalı alana sahiptir .Hasta katları ve poliklinik katları olmak üzere birbirine geçişli iki bölümden meydana gelmiştir. Hastanemiz, İstanbul, Trakya ve Avrupa’dan gelecek hastalara hizmet verecek kapasite ve teknik özelliklerde inşa edilmiştir. 

Beylikdüzü Medicana Hastanesinde hizmet veren servisler ise şöyle sıralanmaktadır ; Acil Servis, Anestezi ve Reanimasyon, Beslenme ve Diyet, Beyin ve Sinir Cerrahi, Çocuk Hastalıkları, Çocuk Kardiyolojisi, Plastik Cerrahi, Dermatoloji, Fizik Tedavi Rehabilitasyon, Gastroenteroloji, Genel Cerrahi, Göğüs Hastalıkları, Göğüs Cerrahisi, Göz Hastalıkları, İç Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kalp Damar Cerrahi, Kardiyoloji, Nöroloji, Ortopedi, Üroloji, Kulak Burun Boğaz hastalıkları alanlarında gelişmiş tıp teknolojilerine sahip çağdaş  tanı ve tedavi üniteleri ile hizmet sunmaktadır. Planlanan organ nakli, tüp bebek  gibi multidisipliner alanlarda yapılacak yatırımlarla, Sivas ve çevre ilçelerde, özel sağlık sektöründe önemli bir boşluğu doldurması planlanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir