Bilecik valiliği


Bilecik ili, ilçeleri, belde ve köyleri ile ilgili merak ettiğiniz hertürlü bilgiyi Bilecik Valiliğine ait resmi internet sitesinden öğrenebilirsiniz.
Bilecik Valiliği resmi internet sitesinde, Bilecik valiliği telefon munaraları,faksları,adresleri, Bilecik İli ile ilgili her tür aradığınız bilgiyi bulabilirsiniz. Bilecik ili hakkında genel bilgiler, Bilecik geleneklirini ve göreneklerini, kültürü ve yaşamını, Bilecik’daki resmi devlet kurumlarını ve kuruluşlarını, ilçelerini, semtlerini, belediyelerini, köylerini,sayısal istatistiklerini, eğitim imkanlarını, kültür ve turizmi konusunda ayrıntıları,devlet ve özel okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz. Bilecik iline ait türküleri dinleyebilirsiniz.

Bilecik Valisi ve il yönetimi, valilik genelgeleri bildirileri, Bilecik’nın nüfusu, hava durumunu, fotoğraf galerisini, yerel gazetelerini, milletvekillerini, önemli telefonlarını, Bilecik’daki sivil toplum kuruluşları ve derneklerinide sitenin içeriğinde yer almakta. Bilecik Valiliğinin resmi internet sitesinin adresi: www.Bilecik.gov.tr

Bilecik valiliği sitesine girmek için tıklayınız > http://www.Bilecik.gov.tr