Bim iş başvuru formu


Hemen her gün marketlerine bir yenisini ekleyen ve şuan itibariyle yaklaşık 15 kişi bünyesinde istihdam eden BİM marketler zinciri sürekli olarak yeni işealımlar yapmakta . Bim marketler zincirinde çalışmak için genellikle en az lise mezunu olmak gerekiyor.  Bim de kariyer yapmak yükselmek mümkün. Bütün marketleri kendisine ait olan BİM e bağlı yüzlerce market bulunmakta ve çalışmak için uzak bir yere gitmenize gerek olmamaktadır. Direkt marketlerin yanısıra depoları ve diğer idari binalarında personel alımı Bim tarafından yapılmaktadır.
Bim marketler zincirinde ihtiyaç duyulan boş kontenjanlar aşağıdaki linkte gözükmektedir. İstediğiniz herhangi bir personel ilanının üzerine tıklayarak yeni üye kaydı yaparak özgeçmiş oluşturabilir ve boş kontenjanlara başvurabilirsiniz.
http://www.bim.com.tr/hakkimizda/kariyer.html

3 thoughts on “Bim iş başvuru formu

  1. ersin özdemir

    zonguldakta oturuyorum aslen zonguldak dogumluyum 20 gun once askerdengeldım askerlıgımı sırnak uzungecıtte yaptım 2 taktır 1ustun hızmet belgem mevcut ve bım de bı ıs bakıyorum bılgısayar bılgım var ogrenım durumum lıse mezunuyum

Comments are closed.