Bingöl valiliği


Bingöl ili, ilçeleri, belde ve köyleri ile ilgili merak ettiğiniz hertürlü bilgiyi Bingöl Valiliğine ait resmi internet sitesinden öğrenebilirsiniz.
Bingöl Valiliği resmi internet sitesinde, Bingöl valiliği telefon munaraları,faksları,adresleri, Bingöl İli ile ilgili her tür aradığınız bilgiyi bulabilirsiniz. Bingöl ili hakkında genel bilgiler, Bingöl geleneklirini ve göreneklerini, kültürü ve yaşamını, Bingöl’daki resmi devlet kurumlarını ve kuruluşlarını, ilçelerini, semtlerini, belediyelerini, köylerini,sayısal istatistiklerini, eğitim imkanlarını, kültür ve turizmi konusunda ayrıntıları,devlet ve özel okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz. Bingöl iline ait türküleri dinleyebilirsiniz.

Bingöl Valisi ve il yönetimi, valilik genelgeleri bildirileri, Bingöl’nın nüfusu, hava durumunu, fotoğraf galerisini, yerel gazetelerini, milletvekillerini, önemli telefonlarını, Bingöl’daki sivil toplum kuruluşları ve derneklerinide sitenin içeriğinde yer almakta. Bingöl Valiliğinin resmi internet sitesinin adresi: www.Bingol.gov.tr

Bingöl valiliği sitesine girmek için tıklayınız > http://www.Bingol.gov.tr