Bitlis valiliği


Bitlis ili, ilçeleri, belde ve köyleri ile ilgili merak ettiğiniz hertürlü bilgiyi Bitlis Valiliğine ait resmi internet sitesinden öğrenebilirsiniz.
Bitlis Valiliği resmi internet sitesinde, Bitlis valiliği telefon munaraları,faksları,adresleri, Bitlis İli ile ilgili her tür aradığınız bilgiyi bulabilirsiniz. Bitlis ili hakkında genel bilgiler, Bitlis geleneklirini ve göreneklerini, kültürü ve yaşamını, Bitlis’daki resmi devlet kurumlarını ve kuruluşlarını, ilçelerini, semtlerini, belediyelerini, köylerini,sayısal istatistiklerini, eğitim imkanlarını, kültür ve turizmi konusunda ayrıntıları,devlet ve özel okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz. Bitlis iline ait türküleri dinleyebilirsiniz.

Bitlis Valisi ve il yönetimi, valilik genelgeleri bildirileri, Bitlis’nın nüfusu, hava durumunu, fotoğraf galerisini, yerel gazetelerini, milletvekillerini, önemli telefonlarını, Bitlis’daki sivil toplum kuruluşları ve derneklerinide sitenin içeriğinde yer almakta. Bitlis Valiliğinin resmi internet sitesinin adresi: www.Bitlis.gov.tr

Bitlis valiliği sitesine girmek için tıklayınız > http://www.Bitlis.gov.tr