Bolu valiliği


Bolu ili, ilçeleri, belde ve köyleri ile ilgili merak ettiğiniz hertürlü bilgiyi Bolu Valiliğine ait resmi internet sitesinden öğrenebilirsiniz.
Bolu Valiliği resmi internet sitesinde, Bolu valiliği telefon munaraları,faksları,adresleri, Bolu İli ile ilgili her tür aradığınız bilgiyi bulabilirsiniz. Bolu ili hakkında genel bilgiler, Bolu geleneklirini ve göreneklerini, kültürü ve yaşamını, Bolu’daki resmi devlet kurumlarını ve kuruluşlarını, ilçelerini, semtlerini, belediyelerini, köylerini,sayısal istatistiklerini, eğitim imkanlarını, kültür ve turizmi konusunda ayrıntıları,devlet ve özel okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz. Bolu iline ait türküleri dinleyebilirsiniz.

Bolu Valisi ve il yönetimi, valilik genelgeleri bildirileri, Bolu’nın nüfusu, hava durumunu, fotoğraf galerisini, yerel gazetelerini, milletvekillerini, önemli telefonlarını, Bolu’daki sivil toplum kuruluşları ve derneklerinide sitenin içeriğinde yer almakta. Bolu Valiliğinin resmi internet sitesinin adresi: www.Bolu.gov.tr

Bolu valiliği sitesine girmek için tıklayınız > http://www.Bolu.gov.tr