Burç öğrenme


Sayfada Bulabilecekleriniz: Burç öğrenme, Burcum ne, Burcum hangisi, Burç tarihleri, Burç ayları, Burç öğrenmek, Yükselen Burç öğrenme, Yükselen Burcum ne, Yükselen Burçlar
Burçlar insan kişiliğinde önemli bir yere sahip olduğundan dolayı hemen herkes tarafından bilinmekte ve sorulmaktadır. Burçların birbiriyle olan iletişimi münasebetleri önemli olduğu için burçları öğrenmek ve burçlar hakkında bilgi sahibi olmakta sosyal ilişkiler açısından oldukça önemlidir.

Kişilik özellikleri yaşamda başkaları ile yarışmakta kullanacağımız yeteneklerimizi tanımlar. Kişilik, Ben‘i oluşturur ve bize birey duyumu verir. Başka insanlardan ayrıcalığımızı ve toplumdan özgürlüğümüzü gösterir. Bu kaba portre içinde fiziksel görünüm ile dışa vurum ve tavırlarımız yer alır. Bize doğal olarak nasıl donatıldığımız duyumunu verir. Ayrıca, kendimize güveni veya güvensizliği oluşturan ruhsal portremiz de bundan güç alır. Yükselen Burç bizi biz yapan en önemli astrolojik fonem endir. Başka insanlar bunun merceği altından bizi izlerler.
Yükselen Burcun astrolojide özel bir yeri vardır. Yaşantınızı başarılı bir şekilde düzenlemek için Yükselen Burcunuzu iyi incelemeniz gerekir. Çünkü, Yükselen sizin başkalarına nasıl göründüğünüzü açıklar.
Yükselen Burç bir gezegen değildir. Doğum haritanızda doğu ufkunun tanımıdır. Bu noktadan geçen ve horoskopun saat yelkovanı aksi yönünde hareket eden gezegenler “Saklı Süreç” e girerler. Bu süreç pekişme periyodunuzdur. “Ne yapıyorum ?” “Niçin Yapıyorum ?” sorularına yanıt arandığı zamandır.

Yükselen burcunuzu öğrenmek için aşağıdaki Linki Tıklayabilirsiniz:
http://www.muneccim.com/yukselen_burc/yukselen_burcunuz.html

Boğa burcu(Taurus)
21 Nisan-21Mayıs
İkizler Burcu(Gemini)
22Mayıs-21 Haziran
Yengeç Burcu(Cancer)
22 Haziran-22 Temmuz
Aslan Burcu(Leo)
23Temmuz-23Ağustos
Başak Burcu(Virgo)
24Ağustos-22 Eylül
Terazi Burcu(Libra)
23 Eylül-23 Ekim
Akrep Burcu(Scorpion)
24 Ekim-22 Kasım
Yay Burcu(Sagittarius)
23 Kasım-21 Aralık
Oğlak Burcu(Capricorn)
22 Aralık-20 Ocak
Kova Burcu(Aquarius)
21 Ocak-18 Şubat
Balık Burcu(Pisces)
19 Şubat-20 Mart

One thought on “Burç öğrenme

Comments are closed.