Burdur valiliği


Burdur ili, ilçeleri, belde ve köyleri ile ilgili merak ettiğiniz hertürlü bilgiyi Burdur Valiliğine ait resmi internet sitesinden öğrenebilirsiniz.
Burdur Valiliği resmi internet sitesinde, Burdur valiliği telefon munaraları,faksları,adresleri, Burdur İli ile ilgili her tür aradığınız bilgiyi bulabilirsiniz. Burdur ili hakkında genel bilgiler, Burdur geleneklirini ve göreneklerini, kültürü ve yaşamını, Burdur’daki resmi devlet kurumlarını ve kuruluşlarını, ilçelerini, semtlerini, belediyelerini, köylerini,sayısal istatistiklerini, eğitim imkanlarını, kültür ve turizmi konusunda ayrıntıları,devlet ve özel okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz. Burdur iline ait türküleri dinleyebilirsiniz.

Burdur Valisi ve il yönetimi, valilik genelgeleri bildirileri, Burdur’nın nüfusu, hava durumunu, fotoğraf galerisini, yerel gazetelerini, milletvekillerini, önemli telefonlarını, Burdur’daki sivil toplum kuruluşları ve derneklerinide sitenin içeriğinde yer almakta. Burdur Valiliğinin resmi internet sitesinin adresi: www.Burdur.gov.tr

Burdur valiliği sitesine girmek için tıklayınız > http://www.Burdur.gov.tr