Bursa valiliği


Bursa ili, ilçeleri, belde ve köyleri ile ilgili merak ettiğiniz hertürlü bilgiyi Bursa Valiliğine ait resmi internet sitesinden öğrenebilirsiniz.
Bursa Valiliği resmi internet sitesinde, Bursa valiliği telefon munaraları,faksları,adresleri, Bursa İli ile ilgili her tür aradığınız bilgiyi bulabilirsiniz. Bursa ili hakkında genel bilgiler, Bursa geleneklirini ve göreneklerini, kültürü ve yaşamını, Bursa’daki resmi devlet kurumlarını ve kuruluşlarını, ilçelerini, semtlerini, belediyelerini, köylerini,sayısal istatistiklerini, eğitim imkanlarını, kültür ve turizmi konusunda ayrıntıları,devlet ve özel okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz. Bursa iline ait türküleri dinleyebilirsiniz.

Bursa Valisi ve il yönetimi, valilik genelgeleri bildirileri, Bursa’nın nüfusu, hava durumunu, fotoğraf galerisini, yerel gazetelerini, milletvekillerini, önemli telefonlarını, Bursa’daki sivil toplum kuruluşları ve derneklerinide sitenin içeriğinde yer almakta. Bursa Valiliğinin resmi internet sitesinin adresi: www.Bursa.gov.tr

Bursa valiliği sitesine girmek için tıklayınız > http://www.Bursa.gov.tr