Çanakkale valiliği


Çanakkale ili, ilçeleri, belde ve köyleri ile ilgili merak ettiğiniz hertürlü bilgiyi Çanakkale Valiliğine ait resmi internet sitesinden öğrenebilirsiniz.
Çanakkale Valiliği resmi internet sitesinde, Çanakkale valiliği telefon munaraları,faksları,adresleri, Çanakkale İli ile ilgili her tür aradığınız bilgiyi bulabilirsiniz. Çanakkale ili hakkında genel bilgiler, Çanakkale geleneklirini ve göreneklerini, kültürü ve yaşamını, Çanakkale’daki resmi devlet kurumlarını ve kuruluşlarını, ilçelerini, semtlerini, belediyelerini, köylerini,sayısal istatistiklerini, eğitim imkanlarını, kültür ve turizmi konusunda ayrıntıları,devlet ve özel okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz. Çanakkale iline ait türküleri dinleyebilirsiniz.

Çanakkale Valisi ve il yönetimi, valilik genelgeleri bildirileri, Çanakkale’nın nüfusu, hava durumunu, fotoğraf galerisini, yerel gazetelerini, milletvekillerini, önemli telefonlarını, Çanakkale’daki sivil toplum kuruluşları ve derneklerinide sitenin içeriğinde yer almakta. Çanakkale Valiliğinin resmi internet sitesinin adresi: www.canakkale.gov.tr

Çanakkale valiliği sitesine girmek için tıklayınız > http://www.canakkale.gov.tr