Çankırı valiliği


Çankırı ili, ilçeleri, belde ve köyleri ile ilgili merak ettiğiniz hertürlü bilgiyi Çankırı Valiliğine ait resmi internet sitesinden öğrenebilirsiniz.
Çankırı Valiliği resmi internet sitesinde, Çankırı valiliği telefon munaraları,faksları,adresleri, Çankırı İli ile ilgili her tür aradığınız bilgiyi bulabilirsiniz. Çankırı ili hakkında genel bilgiler, Çankırı geleneklirini ve göreneklerini, kültürü ve yaşamını, Çankırı’daki resmi devlet kurumlarını ve kuruluşlarını, ilçelerini, semtlerini, belediyelerini, köylerini,sayısal istatistiklerini, eğitim imkanlarını, kültür ve turizmi konusunda ayrıntıları,devlet ve özel okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz. Çankırı iline ait türküleri dinleyebilirsiniz.

Çankırı Valisi ve il yönetimi, valilik genelgeleri bildirileri, Çankırı’nın nüfusu, hava durumunu, fotoğraf galerisini, yerel gazetelerini, milletvekillerini, önemli telefonlarını, Çankırı’daki sivil toplum kuruluşları ve derneklerinide sitenin içeriğinde yer almakta. Çankırı Valiliğinin resmi internet sitesinin adresi: www.cankiri.gov.tr

Çankırı valiliği sitesine girmek için tıklayınız > http://www.cankiri.gov.tr