Çorum valiliği


Çorum ili, ilçeleri, belde ve köyleri ile ilgili merak ettiğiniz hertürlü bilgiyi Çorum Valiliğine ait resmi internet sitesinden öğrenebilirsiniz.
Çorum Valiliği resmi internet sitesinde, Çorum valiliği telefon munaraları,faksları,adresleri, Çorum İli ile ilgili her tür aradığınız bilgiyi bulabilirsiniz. Çorum ili hakkında genel bilgiler, Çorum geleneklirini ve göreneklerini, kültürü ve yaşamını, Çorum’daki resmi devlet kurumlarını ve kuruluşlarını, ilçelerini, semtlerini, belediyelerini, köylerini,sayısal istatistiklerini, eğitim imkanlarını, kültür ve turizmi konusunda ayrıntıları,devlet ve özel okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz. Çorum iline ait türküleri dinleyebilirsiniz.

Çorum Valisi ve il yönetimi, valilik genelgeleri bildirileri, Çorum’nın nüfusu, hava durumunu, fotoğraf galerisini, yerel gazetelerini, milletvekillerini, önemli telefonlarını, Çorum’daki sivil toplum kuruluşları ve derneklerinide sitenin içeriğinde yer almakta. Çorum Valiliğinin resmi internet sitesinin adresi: www.corum.gov.tr

Çorum valiliği sitesine girmek için tıklayınız > http://www.corum.gov.tr