Denizli valiliği


Denizli ili, ilçeleri, belde ve köyleri ile ilgili merak ettiğiniz hertürlü bilgiyi Denizli Valiliğine ait resmi internet sitesinden öğrenebilirsiniz.
Denizli Valiliği resmi internet sitesinde, Denizli valiliği telefon munaraları,faksları,adresleri, Denizli İli ile ilgili her tür aradığınız bilgiyi bulabilirsiniz. Denizli ili hakkında genel bilgiler, Denizli geleneklirini ve göreneklerini, kültürü ve yaşamını, Denizli’daki resmi devlet kurumlarını ve kuruluşlarını, ilçelerini, semtlerini, belediyelerini, köylerini,sayısal istatistiklerini, eğitim imkanlarını, kültür ve turizmi konusunda ayrıntıları,devlet ve özel okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz. Denizli iline ait türküleri dinleyebilirsiniz.

Denizli Valisi ve il yönetimi, valilik genelgeleri bildirileri, Denizli’nın nüfusu, hava durumunu, fotoğraf galerisini, yerel gazetelerini, milletvekillerini, önemli telefonlarını, Denizli’daki sivil toplum kuruluşları ve derneklerinide sitenin içeriğinde yer almakta. Denizli Valiliğinin resmi internet sitesinin adresi: www.Denizli.gov.tr

Denizli valiliği sitesine girmek için tıklayınız > http://www.Denizli.gov.tr