Diyarbakır valiliği


Diyarbakır ili, ilçeleri, belde ve köyleri ile ilgili merak ettiğiniz hertürlü bilgiyi Diyarbakır Valiliğine ait resmi internet sitesinden öğrenebilirsiniz.
Diyarbakır Valiliği resmi internet sitesinde, Diyarbakır valiliği telefon munaraları,faksları,adresleri, Diyarbakır İli ile ilgili her tür aradığınız bilgiyi bulabilirsiniz. Diyarbakır ili hakkında genel bilgiler, Diyarbakır geleneklirini ve göreneklerini, kültürü ve yaşamını, Diyarbakır’daki resmi devlet kurumlarını ve kuruluşlarını, ilçelerini, semtlerini, belediyelerini, köylerini,sayısal istatistiklerini, eğitim imkanlarını, kültür ve turizmi konusunda ayrıntıları,devlet ve özel okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz. Diyarbakır iline ait türküleri dinleyebilirsiniz.

Diyarbakır Valisi ve il yönetimi, valilik genelgeleri bildirileri, Diyarbakır’nın nüfusu, hava durumunu, fotoğraf galerisini, yerel gazetelerini, milletvekillerini, önemli telefonlarını, Diyarbakır’daki sivil toplum kuruluşları ve derneklerinide sitenin içeriğinde yer almakta. Diyarbakır Valiliğinin resmi internet sitesinin adresi: www.Diyarbakir.gov.tr

Diyarbakır valiliği sitesine girmek için tıklayınız > http://www.Diyarbakir.gov.tr