Düzce valiliği


Düzce ili, ilçeleri, belde ve köyleri ile ilgili merak ettiğiniz hertürlü bilgiyi Düzce Valiliğine ait resmi internet sitesinden öğrenebilirsiniz.
Düzce Valiliği resmi internet sitesinde, Düzce valiliği telefon munaraları,faksları,adresleri, Düzce İli ile ilgili her tür aradığınız bilgiyi bulabilirsiniz. Düzce ili hakkında genel bilgiler, Düzce geleneklirini ve göreneklerini, kültürü ve yaşamını, Düzce’daki resmi devlet kurumlarını ve kuruluşlarını, ilçelerini, semtlerini, belediyelerini, köylerini,sayısal istatistiklerini, eğitim imkanlarını, kültür ve turizmi konusunda ayrıntıları,devlet ve özel okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz. Düzce iline ait türküleri dinleyebilirsiniz.

Düzce Valisi ve il yönetimi, valilik genelgeleri bildirileri, Düzce’nın nüfusu, hava durumunu, fotoğraf galerisini, yerel gazetelerini, milletvekillerini, önemli telefonlarını, Düzce’daki sivil toplum kuruluşları ve derneklerinide sitenin içeriğinde yer almakta. Düzce Valiliğinin resmi internet sitesinin adresi: www.Duzce.gov.tr

Düzce valiliği sitesine girmek için tıklayınız > http://www.Duzce.gov.tr