Edirne valiliği


Edirne ili, ilçeleri, belde ve köyleri ile ilgili merak ettiğiniz hertürlü bilgiyi Edirne Valiliğine ait resmi internet sitesinden öğrenebilirsiniz.
Edirne Valiliği resmi internet sitesinde, Edirne valiliği telefon munaraları,faksları,adresleri, Edirne İli ile ilgili her tür aradığınız bilgiyi bulabilirsiniz. Edirne ili hakkında genel bilgiler, Edirne geleneklirini ve göreneklerini, kültürü ve yaşamını, Edirne’daki resmi devlet kurumlarını ve kuruluşlarını, ilçelerini, semtlerini, belediyelerini, köylerini,sayısal istatistiklerini, eğitim imkanlarını, kültür ve turizmi konusunda ayrıntıları,devlet ve özel okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz. Edirne iline ait türküleri dinleyebilirsiniz.

Edirne Valisi ve il yönetimi, valilik genelgeleri bildirileri, Edirne’nın nüfusu, hava durumunu, fotoğraf galerisini, yerel gazetelerini, milletvekillerini, önemli telefonlarını, Edirne’daki sivil toplum kuruluşları ve derneklerinide sitenin içeriğinde yer almakta. Edirne Valiliğinin resmi internet sitesinin adresi: www.Edirne.gov.tr

Edirne valiliği sitesine girmek için tıklayınız > http://www.Edirne.gov.tr