Kategori İçeriği: Öğretmenler

Engelli Öğretmen Ataması Haberi

29/11/2021

Milli Eğitim Bakanlığı, engelli öğretmen ataması kapsamında bin 500 öğretmenin alınacağını duyurdu. Bakanlıktan yapılan açıklamaya göre, ilgili mevzuat hükümlerine göre, bin 500 kontenjana yapılacak engelli öğretmen alımı için ön başvurular, 21-24 Şubat tarihlerinde alınacak. Adaylar, “https://mebbis.meb.gov.tr” veya “http://ikgm.meb.gov.tr” adreslerinde yer alan elektronik başvuru formunu dolduracak. Çıktısı alınan başvuru formu ile istenen belgeler il milli eğitim… Devamını Oku »

Yapılacak Öğretmen Atamaları Haberleri

29/11/2021

Öğretmen atamaları ile ilgili enson haber, öğretmen ataması son gelişmeler, yapılacak öğretmen atamaları, Fen Liselerine, Sosyal Bilimler Liselerine, Her Türdeki Anadolu Liselerine ve Güzel Sanatlar ve Spor Liselerine Beden Eğitimi, Müzik ve Görsel Sanatlar/Resim Öğretmenliklerine Atamasına İlişkin Duyuru Bakanlığımıza bağlı fen liselerine, sosyal bilimler liselerine, her türdeki anadolu liselerine ve güzel sanatlar ve spor liselerinin… Devamını Oku »

MEB – Personel Genel Müdürlüğü öğretmenler sitesi

29/11/2021

Meb Personel Genel Müdürlüğünün Görevleri: Bakanlığın personel istihdamı ve politikasıyla ilgili çalışmaları yapmak, personel sisteminin geliştirilmesiyle ilgili tekliflerde bulunmak. Teşkilat ve kadro hizmetlerini yürütmek, Bakanlık personelinin atama, özlük, disiplin ve emeklilik işlemleriyle ilgili işleri düzenlemek ve yürütmek, yönetici atama ve nakillerinde ilgili birimlerle koordinasyon ve işbirliği yapmak. Meb öğretmenler bölümüne girmek için tıklayınız >> MEB… Devamını Oku »