Category Archives: Eğitici Oyunlar

Eğitici Oyunlar

MoviStarPlanet.com.tr

MOVİSTARPLANET.COM.TR , movistarplanet oyunu, movistarplanet sitesi, movistarplanet nasıl oynanır, movistarplanet  üyelik, movistarplanet  bedava oyna sayfanın konularıdır. Dünyaca ünlü oyunlardan biriside movistarplanet. Oyunu ülkemizde daha popüler hale getirmek için artık Türkçe olarak oynanabilmekte. Oyunda birçok bölüm var. Kendi yıldız adayını seçiyorsun ve oynadıkça onu daha popüler hale getiriyorsun. Zamanla puan kazandıkça dünyaca tanınmış bir yıldız oyuncuya… Devamını Oku »

www.minişler.com

Çocukların sevgilisi olan birbirinden güzel yaratıklar ve hayvanlardan oluşan minişlerin oyunlarınıda çocuklar çok sevdi. Özellikle kız çocukların severek oynadıkları birçok minişler oyunu bulunmakta. Minişlerin internet sitesinde minişlere ait oyunlar oynanabilmekte minişlere ait haberler okunabilmekte, minişlerin videolarını izleyebilmekte ve diğer birçok hizmetten faydalanabilmektedir. Minişlerin sitesine gitmek için tıklayınız : www.minisler.com

www.aslanmax.com

Algidanın en sevilen en popüler dondurmalarından olan Max a ait yapılan çok geniş kapsamlı eğlenceli bir oyun olan Aslan Max oyunu oyuncular tarafından çok beğenilmekte ve sürekli oynanmakta. Aslan Max oyun sitesinde hizmetlerden faydalanabilmek için üyelik şartı getirilmiştir. Kolayca siteye üye olabilir ve oyun oynayabilir haberleri okuyabilir bazı ürünlere ve hizmetlere ulaşabilirsiniz. Aslanmax oyununa ulaşmak… Devamını Oku »

Kanser oyunu indir oyna

Atv haberlerde çıkan kanserli hücreleri öldürmek için yapılmış olan oyun ve bu oyunu nasıl indirebileceğiniz hakkında bilgiler burada. Oyunun adı  Re – mission ve süper kahraman bu oyunda damarlarda kanserli hücreleri kovalayıp öldürüyor. Oyun bilgisayarınıza indirilerek oynanabiliyor. Oyunu bilgisayarınıza indirebilmek için oyunu yapan siteye üye olmanız gerekmekte. Oyunu indirebileceğiniz site: http://www.re-mission.net/ Site ingilizce olup üye… Devamını Oku »

En iyi oyunlar listesi

En iyi 100 oyun listesi aşağıda verilmektedir: 01. Metal Gear Solid 4 – 505 02. Zelda: Ocarina Of Time – 452 03. Final Fantasy VII – 382 04. Halo 3 – 222 05. Call of Duty 4 – 196 06. Grand Theft Auto IV – 151 07. Goldeneye 007 – 135 08. Metal Gear Solid… Devamını Oku »

Metin 2 iki oyunu hileleri hile programı

Cheat Engine oyun hile programını indirmek için aşağıdaki linki tıklayınız: http://www.heijnen1.demon.nl/CheatEngine54.exe Cheat Engine, ram`deki verileri kurcalayarak oyunlarda hile yapmanızı sağlar. Nasıl hile yapabilirim? Resimde gördüğünüz kırmızı belirteçler yapacaklarımız ve kullanacaklarımızı gösteriyor.Öncelikle unutmamamız gereken şey 1 byte = 8 bit**. Şimdi hile yapacağımız  oyunu çalıştırıyor ardından programımızı çalıştırıyoruz. Program açılınca sol en üstteki simgeye tıklıyoruz. O… Devamını Oku »

Okey oyunu nasıl oynanılır oynanışı kuralları

Oyuna Başlarken: Okey, dört kişiyle oynanan bir masa oyunudur. Herkesin önünde bir ıstakası bulunur. 1’den 13’e kadar 4 ayrı renkten 2’şer adet + 2 adet “”sahte okey”” taşı, toplam 106 taş vardır. Oyuna başlarken herkese 14 taş dağıtılır. Oyuna ilk başlayacak olan oyuncuya 1 fazla, yanı 15 taş dağıtılır ve oyun, ilk oyuncunun elinden bir… Devamını Oku »

Risk oyunu nasıl oynanılır oynanışı kuralları

Risk oyunu 2-6 kişi oynanabilen çok güzel , zevkli bir strateji ve şans oyunudur. Bir çok kafede oyun mevcuttur. Oyunda görevlerde mevcut fakat genelde görevsiz oynuyor arkadaşlar. Oyuna başlarken herkese ülkeler dağıtılır. Toplamda 2 top 3 at ve 10 asker verilir bütün oyunculara. Bunları istediğiniz şekilde ülkelerinize dağıtın. Risk oyununda 1 top 10 askere bedeldir.… Devamını Oku »

51 ellibir oyunu nasıl oynanılır oynanışı kuralları

51 Okey tarzında oynanan bir kağıt oyunudur. Okeydeki gibi eller per yapılmaya çalışılır. Örneğin: Kırmızı yeşil mavi 5′ler veya kırmızı 7-8-9-10-vale gibi Ve Hesaplama yapılırken eller toplanır. Nasıl mı toplanır? Örneğin 78910vale yi ele alalım. 7+8+9+10+10=44 eder. Eğer kağıt ile oynuyorsak vale kız papaz 10 puan as ile 11 puan değerindedir. Fakat normal okey olarak… Devamını Oku »