2011 Yeni Yıl Yılbaşı Sözleri Mesajları

En özel 2011 yılına özel en güzel özel hazırlanmış yeni yılbaşı 2011 yeni yıl dilekleri sözleri. 2011 için güzel sözler sevgi aşk sözleri anlamlı ve komik sözler gibi birçok söze buradan ulaşabilirsiniz. ♥ Yine bir yıl başı yaklaşıyor bu yıl başı sevdiklerinizle birlikte mutlu huzurlu bir yıla başlangıç yapmanızı ve tüm yılınızın aynı güzellikte geçmesini… Detay »

En güzel aşk mektupları

Birbirinden güzel ve özel sevgilinize aşkınızı en iyi şekilde ifade edebileceğiniz aşk mektupları örnekleri çeşitleri. Kendinize göre rahatlıkla düzenleyebilirsiniz. Hayatımın Anlamı Hayatın anlamını yüregindeki sevgileriyle anladıgım Canım Benim Bu şehrin en güzel cicekleri toplayıp senin gececegin yollara sermek istedigim , gecedeki tüm yıldızları karanlık odana bırakmak icin ugrastıgım, seni kelimelerle anlatmaya calıstıgım ve hayatı yirmibeşinden… Detay »

Delikanlı sözleri harbi damar sözler

En damar sözler en delikanlı sözler en harbi sözler en muhteşem delikanlı yazıları burada. Delikanlı herşeyiyle olduğu gibi söylediği sözlerlede her zaman örnek olmayı saygı görmeli buanlayıştan yola çıkarak birkaç sözü sizlere sunuyoruz. Ölenin arkasından ağlamaki, sen öldükten sonrada arkandan ağlıyan bırakma !!   Akıllı insanlar yeni fikirleri tartışırlar. Normal insanlar sonuçları tartışırlar. Küçük insanlarsa… Detay »

Sevgililer günü mesajları

SEVGİLİLER GÜNÜNE ÖZEL MESAJLAR SÖZLER YAZILAR ŞİİRLER 14 Şubat sevgililer günü mesajları Sesini duysam da her an yüzünü görmek gibi değil, özlediğimi bil her an çünkü hiç bir şey seni sevmek gibi değil! Seni o kadar çok özledim ki… Sevgililer gününde yanında olup sana sarılmak için çıldırıyorum… Sana bahçeden gül değil güneşten atom koparıp getirmek… Detay »

2010 yılbaşı mesajları

Yaşamın kaynağı .Sevgi ise sevgi bir tutku, tutku bir amaç, amaç bir şeyleri birileriyle paylaşmaksa, paylaşmak dostluk, dostluk hatırlamaksa eğer hep aklımdasınız! Yeni yılda da dostluğumuzun daha da pekişmesi ve ebedi olması dileğimle daha nice mutlu yıllara! Mutluluk bankasının sevgi şubesinde, 2010 no’lu hesabınıza, 365 gün daha yatırılmıştır. Mutlu bir şekilde harcamanız dileğiyle.. MUTLU YILLAR…… Detay »

En güzel babalar günü sözleri mesajları nickleri

Babalar Günü Türkiye de dâhil olmak üzere pek çok ülkede her yıl Haziran ayının 3. Pazar günü kutlanan özel bir gündür. Yani bu yıl 21 Haziranda 21.06.2009 tarihinde kutlanılacaktır. Babalar Günü ilk kez 19 Haziran 1910’da Şeron Grubu tarafından Washington’un Spokane şehrinde kutlanmıştır. Bir çok ülkede Babalar Günü’nün kutlandığı gün değişiklik göstermektedir.   Her zaman… Detay »

En güzel özel düğün davetiye sözleri yazıları metinleri

Evet… Evet… Bu kelimeyi binlerce kez söyledik, Ama en özelini Sizlerle paylaşmak istedik. Biz bütün engelleri aştık birlikte Büyük bir mutlulukla karar verdik evlenmeye Sizleri de bekliyoruz en mutlu günümüzde Bizimle birlikte eğlenmeye… Elveda gençlik güzel günlere Biz çok mutluyuz darısı sevenlere Bir yuva kuruyoruz ilerideki günlere Bizi sevenler gelsinler düğünümüze/nikahımıza Mutluluğumuzu görmeye Sessiz rüzgarlar… Detay »

En güzel sünnet düğünü sözleri yazıları metinleri

Oğlum Ali Diyorki; Duyduk duymadık demeyin, dostlarım sevdiklerim bugün benim sünnetim. Bu mutlu günüme hepinizi beklerim. Oğlum Ali Diyorki; Beni seven herkesi Sünnet Düğünümde görmekten mutluluk duyarım. Sünnet Düğünümde siz nezih dostlarımızı aramızda görmekten mutluluk duyarız. 5 Temmuz 2009 Pazar Günü Saat: 19.00’da Huzur Moteli’nde verilecek olan Sünnet Yemeği’ne tüm dostlarımızı bekliyoruz. Biraz korkum olacak,… Detay »

En güzel dini islami ayetli düğün davetiyesi sözleri metinleri

Allah (c.c.) Buyuruyor ki: Aranızdaki bekarları kendinizden ve cariyelerinizden iyi davranışlı olanları evlendirin. Eğer bunlar fakir iseler, Allah kendi lütfu ile onları zenginleştirir. Allah (Lütfu) geniş olan ve (herşeyi) bilendir. (Nur 32) Allah (CC)’ın emri Sevgili Peygamberimiz (SAV)’in sünnetini yerine getirmek, İslam toplumunun temelini oluşturan Aile’yi teşekkül ettirmek için ilk adımı atmış bulunuyorlar. Bu hayırlı… Detay »

En güzel düğün davetiye sözleri yazıları metinleri

Ömür boyu sürecek mutlu beraberliğimizin başlangıcında sizleri de aramızda görmekten onur duyacağız. Birlikteliğimizin sonsuza kadar sürmesi Umudu ve Dileğiyle ortak yaşantımıza adım attığımız bu günde bizimle olmanızı dileriz. Ömür boyu mutluluğa imzalarımızı atarken sizlerin yanımızda olmanızdan büyük mutluluk duyacağız. Sevgi, saygı ve anlayışla temelini attığımız beraberliğimizi Sonsuza dek sürdürmeye karar verdik. Nikah (Düğün) törenimizde Sizlerle… Detay »