Elazığ valiliği


Elazığ ili, ilçeleri, belde ve köyleri ile ilgili merak ettiğiniz hertürlü bilgiyi Elazığ Valiliğine ait resmi internet sitesinden öğrenebilirsiniz.
Elazığ Valiliği resmi internet sitesinde, Elazığ valiliği telefon munaraları,faksları,adresleri, Elazığ İli ile ilgili her tür aradığınız bilgiyi bulabilirsiniz. Elazığ ili hakkında genel bilgiler, Elazığ geleneklirini ve göreneklerini, kültürü ve yaşamını, Elazığ’daki resmi devlet kurumlarını ve kuruluşlarını, ilçelerini, semtlerini, belediyelerini, köylerini,sayısal istatistiklerini, eğitim imkanlarını, kültür ve turizmi konusunda ayrıntıları,devlet ve özel okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz. Elazığ iline ait türküleri dinleyebilirsiniz.

Elazığ Valisi ve il yönetimi, valilik genelgeleri bildirileri, Elazığ’nın nüfusu, hava durumunu, fotoğraf galerisini, yerel gazetelerini, milletvekillerini, önemli telefonlarını, Elazığ’daki sivil toplum kuruluşları ve derneklerinide sitenin içeriğinde yer almakta. Elazığ Valiliğinin resmi internet sitesinin adresi: www.Elazig.gov.tr

Elazığ valiliği sitesine girmek için tıklayınız > http://www.Elazig.gov.tr