Erzincan valiliği


Erzincan ili, ilçeleri, belde ve köyleri ile ilgili merak ettiğiniz hertürlü bilgiyi Erzincan Valiliğine ait resmi internet sitesinden öğrenebilirsiniz.
Erzincan Valiliği resmi internet sitesinde, Erzincan valiliği telefon munaraları,faksları,adresleri, Erzincan İli ile ilgili her tür aradığınız bilgiyi bulabilirsiniz. Erzincan ili hakkında genel bilgiler, Erzincan geleneklirini ve göreneklerini, kültürü ve yaşamını, Erzincan’daki resmi devlet kurumlarını ve kuruluşlarını, ilçelerini, semtlerini, belediyelerini, köylerini,sayısal istatistiklerini, eğitim imkanlarını, kültür ve turizmi konusunda ayrıntıları,devlet ve özel okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz. Erzincan iline ait türküleri dinleyebilirsiniz.

Erzincan Valisi ve il yönetimi, valilik genelgeleri bildirileri, Erzincan’nın nüfusu, hava durumunu, fotoğraf galerisini, yerel gazetelerini, milletvekillerini, önemli telefonlarını, Erzincan’daki sivil toplum kuruluşları ve derneklerinide sitenin içeriğinde yer almakta. Erzincan Valiliğinin resmi internet sitesinin adresi: www.Erzincan.gov.tr

Erzincan valiliği sitesine girmek için tıklayınız > http://www.Erzincan.gov.tr