Erzurum valiliği


Erzurum ili, ilçeleri, belde ve köyleri ile ilgili merak ettiğiniz hertürlü bilgiyi Erzurum Valiliğine ait resmi internet sitesinden öğrenebilirsiniz.
Erzurum Valiliği resmi internet sitesinde, Erzurum valiliği telefon munaraları,faksları,adresleri, Erzurum İli ile ilgili her tür aradığınız bilgiyi bulabilirsiniz. Erzurum ili hakkında genel bilgiler, Erzurum geleneklirini ve göreneklerini, kültürü ve yaşamını, Erzurum’daki resmi devlet kurumlarını ve kuruluşlarını, ilçelerini, semtlerini, belediyelerini, köylerini,sayısal istatistiklerini, eğitim imkanlarını, kültür ve turizmi konusunda ayrıntıları,devlet ve özel okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz. Erzurum iline ait türküleri dinleyebilirsiniz.

Erzurum Valisi ve il yönetimi, valilik genelgeleri bildirileri, Erzurum’nın nüfusu, hava durumunu, fotoğraf galerisini, yerel gazetelerini, milletvekillerini, önemli telefonlarını, Erzurum’daki sivil toplum kuruluşları ve derneklerinide sitenin içeriğinde yer almakta. Erzurum Valiliğinin resmi internet sitesinin adresi: www.Erzurum.gov.tr

Erzurum valiliği sitesine girmek için tıklayınız > http://www.Erzurum.gov.tr