Eskişehir valiliği


Eskişehir ili, ilçeleri, belde ve köyleri ile ilgili merak ettiğiniz hertürlü bilgiyi Eskişehir Valiliğine ait resmi internet sitesinden öğrenebilirsiniz.
Eskişehir Valiliği resmi internet sitesinde, Eskişehir valiliği telefon munaraları,faksları,adresleri, Eskişehir İli ile ilgili her tür aradığınız bilgiyi bulabilirsiniz. Eskişehir ili hakkında genel bilgiler, Eskişehir geleneklirini ve göreneklerini, kültürü ve yaşamını, Eskişehir’daki resmi devlet kurumlarını ve kuruluşlarını, ilçelerini, semtlerini, belediyelerini, köylerini,sayısal istatistiklerini, eğitim imkanlarını, kültür ve turizmi konusunda ayrıntıları,devlet ve özel okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz. Eskişehir iline ait türküleri dinleyebilirsiniz.

Eskişehir Valisi ve il yönetimi, valilik genelgeleri bildirileri, Eskişehir’nın nüfusu, hava durumunu, fotoğraf galerisini, yerel gazetelerini, milletvekillerini, önemli telefonlarını, Eskişehir’daki sivil toplum kuruluşları ve derneklerinide sitenin içeriğinde yer almakta. Eskişehir Valiliğinin resmi internet sitesinin adresi: www.Eskisehir.gov.tr

Eskişehir valiliği sitesine girmek için tıklayınız > http://www.Eskisehir.gov.tr