Tag Archives: 0 km

BMW M6 Cabrio otomobil araba hakkında bilgi Sıfır 0 km ikinci 2. el resimleri modifiye

Üstü açık sürüş özgürlüğüne olan özleminiz benzersiz bir biçimde sadece BMW M6 Cabrio tarafından giderilir. Tarzı ve zarafeti sizi nefessiz bırakır, uzun düzlüklerdeki, sıkı virajlardaki gücü ve kontrolü daha fazlasını arzulamanıza neden olur. Mükemmel birleşiminin altında hırs dolu bir kişilik yatar. V10 motoru, 7 vitesli SMG Drivelogic şanzımanı ve alüminyum şasisi ile, M6 Cabrio 0’dan… Devamını Oku »

BMW M6 Coupe otomobil araba hakkında bilgi Sıfır 0 km ikinci 2. el resimleri modifiye

Güç ve soluk kesen güzellik. Yenilikçi teknolojiler ve özgün konfor: BMW M6 duyuları kendine aşık eder. Ve düşünme yetisini. Yüksek devirli atmosferik V10 motoru onu, adeta sapandan çıkmış gibi hiç teklemeden ileri fırlatır. 7 vitesli SMG Drivelogic, yarış pisti dışında Formula 1 zevkini yaşatır. Ancak asıl özelliğini, parmak uçlarınızla deri direksiyona ve ince Merino derisi… Devamını Oku »

BMW M5 Touring otomobil araba hakkında bilgi Sıfır 0 km ikinci 2. el resimleri modifiye

Güçlü performans, ayrıcalıklı konfor ve yüksek esneklik derecesi – yeni BMW M5 Touring ile sadece en iyi özellikler bir araya geliyor: Yüksek devirli V10 motorun tavizsiz gücü ile gerçek bir BMW 5 Serisi Touring’in çok yönlü ergonomisi. 7 ileri sıralı M şanzımanın nefes kesici hassasiyeti ile üstün kaliteli malzemelerin tensel zarafeti. Yeni BMW M5 Touring’i… Devamını Oku »

BMW M5 Sedan otomobil araba hakkında bilgi Sıfır 0 km ikinci 2. el resimleri modifiye

Gösterişli bir var oluş ve ödün vermeyen bir performans – BMW M5 Sedan, yüksek performanslı Sedan ifadesine tamamen yeni bir anlam katıyor. Yüksek devirli motor, sıralı M şanzıman Drivelogic ve alüminyum şasi; yaklaşan yarış pisti teknolojisinin gelişini müjdeliyor. Güçlü, zarif çizgiler, M tasarımı ve sportif ergonomiyi özgünlükle birleştiren bir kabin; M5 Sedan’ın sıradan bir otomobil… Devamını Oku »

BMW M3 Cabrio otomobil araba hakkında bilgi Sıfır 0 km ikinci 2. el resimleri modifiye

Üstün, göz alıcı bir gücü, en ileri mühendislik teknolojisini ve üstü açık araba kullanmanın keyfini benzersiz bir şekilde harmanlayan bir aracı: yeni M3 Cabrio’yu keşfedin. Yeni BMW M3 temel alınarak geliştirilen bu model büyüleyici bir estetik ve sürüş dinamizmini en yenilikçi ve öne çıkan teknolojik gelişimlerle birleştiriyor. Zarif bir Cabrio mu? Yoksa üstün performanslı bir… Devamını Oku »

Yeni BMW M3 Coupe otomobil araba hakkında bilgi Sıfır 0 km ikinci 2. el resimleri modifiye

Dördüncü nesil – 20 yıl geçse bile hala heyecan için tasarlanıyor. Yeni BMW M3 Coupé, mükemmel yüksek performanslı sürüş makineleri yaparak M GmbH geleneğini sürdürüyor. Tamamen yeni V8 motor ve aktarma organları, hafif ve aynı zamanda olağanüstü sağlam gövde, alçaltılmış ağırlık merkezi ve çelik bir tavan kadar sağlam olmasına rağmen daha hafif olan karbon tavana… Devamını Oku »

BMW Z4 M Roadster otomobil araba hakkında bilgi Sıfır 0 km ikinci 2. el resimleri modifiye

BMW Z4 M Roadster ile adrenalin ve heyecan standart donanımda. Nefes kesen performans, sıradışı çeviklik ve çekiş unutulmaz bir sürüş keyfi sözü veriyor. Sadece bir an nabzınızın yükselmesine neden olabilir. Yerinizi alın, motoru çalıştırın ve damarlarınızdan akan heyecanı hissetmeye başlayın.

BMW Z4 M Coupe otomobil araba hakkında bilgi Sıfır 0 km ikinci 2. el resimleri modifiye

Mükemmel yol tutuşu ve benzersiz çeviklikle bir araya gelen inanılmaz güç: Bunlar BMW Z4 M Coupé’yi otomotiv formuna dönüşmüş bir tutku haline getiriyor. Atak, atletik ve iddialı: İçine girdiğiniz ilk andan itibaren sizi sarıyor ve tavizsiz sürüşün nasıl olduğunu gösteriyor. Z4 M Coupé ile gerçek sürüş keyfinin tadını çıkararak yolu keşfedin, maceraya olan açlığınızı yatıştırın

BMW Z4 Roadster otomobil araba hakkında bilgi Sıfır 0 km ikinci 2. el resimleri modifiye

Yeni BMW Z4 Roadster sizi güneşe, rüzgara ve yola daha da yakınlaştırır. Çevikliği, performansı ve açık havada verdiği keyif ile sürüşü gerçek bir deneyime dönüştürür. Benzersiz bir tasarım, mükemmel manevra kabiliyeti ve kusursuz üretim kalitesi güç dolu performans ile tamamlanıyor. BMW Z4 Roadster’ı keşfedin ve hislerinizi özgür bırakın.

BMW Z4 Coupe otomobil araba hakkında bilgi Sıfır 0 km ikinci 2. el resimleri modifiye

Motoru çalıştırın ve bu keyfin tadını çıkarın: BMW Z4 Coupé’yi sürmek sadece benzersiz yol deneyimi değil, aynı zamanda mutlak özgürlüğün ifadesidir. Gideceğiniz noktaya kadar kendinizi sürüş keyfine ve yolla bütünleşme hissine bırakın, aynı zamanda otomobilinizle birlikte olma hissine. Bu; tutku ve güç, hız ve stil ile ilgilidir. Bu; yola çıkma ve kendinizi gerçek sürüş keyfine… Devamını Oku »