Tag Archives: aöf kayıt

Açıköğretim Fakültesi Aöf Kayıt Yenilemeyen Öğrencilerin Durumu

Açıköğretim, İktisat, İşletme fakültelerine kayıtlı öğrenciler kayıt yeniletmedikleri yılda öğrencilik hizmetlerinden faydalanamazlar. Bu öğrencilerin kayıt yeniletmedikleri yılı takip eden yıl içerisinde kesinlikle kayıt yeniletmeleri gerekmektedir. Aksi takdirde yukarıda açıklanan 10.madde gereği (“?İki yıl üst üste kaydını yenilemeyen öğrencilerin fakülteden kayıtları silinerek ilişkileri kesilir.”…) öğrencilerin kaydı silinir. NOT: Kayıt yenilemeyen öğrencilerin kayıt yeniletmedikleri yıllar öğrencilik sürelerinden… Devamını Oku »

Açıköğretim kayıt için yapılması gerekenler

Öğretim Gideri ve Cari Hizmet Maliyetlerine Öğrenci Katkı Payı Ödemeleri Kayıt yaptıracak adaylar iki farklı ödeme yapacaklardır. Birinci ödeme kitap, sınav hizmetleri, basılı malzemeler ve diğer hizmetler karşılığı olan ?ÖĞRETİM GİDERİ”; ikinci ödeme her yıl Bakanlar Kurulu Kararı ile belirlenen “CARİ HİZMET MALİYETLERİNE ÖĞRENCİ KATKI PAYI”dır. ?Öğretim Gideri? ve ?Cari Hizmet Maliyetlerine Öğrenci Katkı Payı?… Devamını Oku »

2008-2009 Açıköğretim Aöf Kayıt Tarihleri

?ÖSYS Yeni Kayıt? ve ?Sınıf Öğretmenliği Li­sans Tamamlama Programı?nın kayıtları, 22 Eylül 2008 Pazartesi günü başlayıp 13 Ekim 2008 Pazartesi günü mesai bitiminde sona erecektir. 14,15,16,17 Ekim 2008 tarihlerinde ma­zeretli olanların kayıtları yapılacaktır. Bu tarihler arasına rastlayan 11 Ekim 2008 Cumartesi günü AÖF büroları kayıt işlemleri için açık olacaktır. 22 Eylül – 13 Ekim 2008… Devamını Oku »