Tag Archives: istanbul şehri

istanbul belgeseli videoları görüntüleri izle

istanbul iline ait en özel çekilmiş videolar, istanbul hakkında bilgi verici belgeseller, istanbul şehir il ilçe belde ve köylerine ait en güzel görüntüler. Gitmenize gerek kalmadan bu videolar ve belgeseller ile istanbul hakkında bilgi edinebilecek gidip görmüş gibi her yerini gezmiş olacaksınız.

istanbul valiliği

istanbul ili, ilçeleri, belde ve köyleri ile ilgili merak ettiğiniz hertürlü bilgiyi istanbul Valiliğine ait resmi internet sitesinden öğrenebilirsiniz. istanbul Valiliği resmi internet sitesinde, istanbul valiliği telefon munaraları,faksları,adresleri, istanbul İli ile ilgili her tür aradığınız bilgiyi bulabilirsiniz. istanbul ili hakkında genel bilgiler, istanbul geleneklirini ve göreneklerini, kültürü ve yaşamını, istanbul’daki resmi devlet kurumlarını ve kuruluşlarını,… Devamını Oku »

istanbul belediyesi

istanbul belediye sitesinde, belediye yönetimi, emlak beyannamesi ve çevre temizlik vergisi, işyeri açma işlemleri, istanbul kentinin, istanbul ilçelerinin ve istanbul beldelerinin genel bilgileri, istanbul coğrafyası, istanbul haritası, istanbul tarihi, istanbul turizmi, istanbul idari yapısı, istanbul belediye başkanı, istanbul belediye meclisi üyeleri, istanbul nüfusu, istanbul kültürü, istanbul resimleri, istanbul resmi duyuruları, istanbul resmi kurumları, istanbul ihaleleri,… Devamını Oku »