Tag Archives: izmir şehri

izmir belgeseli videoları görüntüleri izle

izmir iline ait en özel çekilmiş videolar, izmir hakkında bilgi verici belgeseller, izmir şehir il ilçe belde ve köylerine ait en güzel görüntüler. Gitmenize gerek kalmadan bu videolar ve belgeseller ile izmir hakkında bilgi edinebilecek gidip görmüş gibi her yerini gezmiş olacaksınız.

izmir valiliği

izmir ili, ilçeleri, belde ve köyleri ile ilgili merak ettiğiniz hertürlü bilgiyi izmir Valiliğine ait resmi internet sitesinden öğrenebilirsiniz. izmir Valiliği resmi internet sitesinde, izmir valiliği telefon munaraları,faksları,adresleri, izmir İli ile ilgili her tür aradığınız bilgiyi bulabilirsiniz. izmir ili hakkında genel bilgiler, izmir geleneklirini ve göreneklerini, kültürü ve yaşamını, izmir’daki resmi devlet kurumlarını ve kuruluşlarını,… Devamını Oku »

izmir belediyesi

izmir belediye sitesinde, belediye yönetimi, emlak beyannamesi ve çevre temizlik vergisi, işyeri açma işlemleri, izmir kentinin, izmir ilçelerinin ve izmir beldelerinin genel bilgileri, izmir coğrafyası, izmir haritası, izmir tarihi, izmir turizmi, izmir idari yapısı, izmir belediye başkanı, izmir belediye meclisi üyeleri, izmir nüfusu, izmir kültürü, izmir resimleri, izmir resmi duyuruları, izmir resmi kurumları, izmir ihaleleri,… Devamını Oku »