Tag Archives: Yeni etiket ekle

Uşaktaki turizm tur seyahat acentaları firmaları şirketleri

TURİZM VE SEYAHAT ŞİRKETLERİ, Turizm Aksaray Birlik Turizm Nakliye San Tic Ltd Ş Kemal Öz Mah 104, Uşak, 64200 Merkez, Uşak               276/2242302        Alba Turistik Servisleri Lojistik Alba Turistik Servisleri Lojistik Taşımacılık San.Ve Tic.Ltd.Ti. Kurtuluş Mah 16, -, Merkez, Uşak               276/2272525        TURİSTİK REHBERLER(TURİZM VE SEYAHAT ŞİRKETLERİ) Alba Turistik Servisleri Lojistik Taşımacılık San.Ve Tic.Ltd Merkez, Uşak  … Devamını Oku »

isveç ülkesi devleti hakkında bilgiler

İSVEÇ Konum: Kuzey Avrupa, Baltik Denizi kıyısında, Finlandiya ile Norveç arasında yer alır. Coğrafi konumu: 62 00 Kuzey enlemi, 15 00 Batı boylamı Haritadaki konumu: Avrupa Yüzölçümü: 449,964 km² Sınırları: toplam: 2,205 km sınır komşuları: Finlandiya 586 km, Norveç 1,619 km Sahil şeridi: 3,218 km İklimi: Güneyde ılıman, kuzeyde subarktik iklim tipi görülür. Arazi yapısı:… Devamını Oku »

Narın (rümman)yararları faydaları zararları

Nar (rümman) : Nargiller familyasından; Akdeniz bölgesinden Japonya’ya kadar yabani olarak yetişen canlı kırmızı çiçekli, dört köşe dallı, hafifçe dikenli bir ağaçcıktır. Yaprak kenarı ve sapı kırmızımtıraktır. Çiçekleri parlak kırmızıdır. Meyvesi (Nar); portakal büyüklüğünde, esmer kırmızı renkli, çok tohumludur. Yenen kısmı, tohumlarının etli ve bol usareli kısmıdır. Ağacın gövde, kök ve dal kabukları; nişasta, mannit,… Devamını Oku »

Düğün çiçeğinin (girit lalesi)yararları faydaları zararları

Düğün çiçeği (girit lalesi) : Düğünçiçeğigillerden; 30-60 cm. boyunda, uzun ömürlü bir bitkidir. Kökleri ipliksidir. Nisan – Haziran aylarında çiçek açar. Zehirlidir. Yaprakları çok küçüktür ve üç parçalıdır. Hekimlikte nadiren kullanılır. Faydası : Basur memelerinin şikayetlerini giderir.

Acıçiğdem (güzçiğdemi) yararları faydaları zararları

Acıçiğdem (güzçiğdemi) : Zambakgillerden; sonbahar aylarında çiçek açan, mor renkli, zehirli bir bitkidir. Rutubetli yerlerde yetişir. Hekimlikte haricen kullanılır. Faydası : Romatizma ve nikris tedavisinde kullanılır. Ancak zehirli olduğundan dikkatli olmak gerekir.

Akümülatör İşçisi mesleği tanımı hakkında bilgi

Meslek Tanımı : Akümülatörlerin arızasını tespit eden, tamirlerini yapan ve şarj eden kişidir.   Görev ve İşlem Basamakları : Akümülatör İşçisi işletmenin genel çalışma prensipleri doğrultusunda, araç, gereç ve ekipmanları etkin bir şekilde kullanarak, işçi sağlığı, iş güvenliği ve çevre koruma düzenlemelerine ve mesleğin verimlilik ve kalite gereklerine uygun olarak: a) Akümülatörlerin  kutuplarını  ve peteklerini kontrol… Devamını Oku »

Vergilere Ait Bilgiler Yenilikler Düzenlemeler

  Asgari Geçim İndirimi Uygulaması Vergi Tahsil Yetkisi Verilen Bankalar Vergi Takvimi Vergi Muafiyeti Tanınan Vakıflar Vergi Türü Kodları Faaliyet Kodu ve Adı Listesi Ücretlilerde Vergi İndirimi Belediye Hesap Numaraları ve Posta Çek Numaraları Yurt Dışına Çıkış Harçları Hakkında Kanun Güncel KDV (Katma Değer Vergisi) Oranları

Adanadaki şirketler firmalar adresleri telefonları iletişim bilgileri 21

Sistem Numarası (Cokey ID) Şirketin Ünvanı Adres Şehir İlçe Vergi Numarası 288915 ARAT YEMEKÇİLİK GIDA SANAYİ TİCARET ULUCAMI MAH.ALIMÜNIF CAD.NO:287- ADANA ADANA – 289472 ARAZ İNŞAAT VE TİCARET CEMALPASA MAH 273.SOK.NO:2/4- ADANA ADANA – 198870 ARAZ MOTORLU ARAÇLAR NAKL.MÜT.TAR.ÜRÜN.SAN.VE TİC. ÖZBILEN BULV.NO:98- ADANA CEYHAN – 729424 ARAZ ÖZEL EĞİTİM KURUMLARI LİMİTED ŞİRKETİ ÇINAR MH.25 SK.NO:5… Devamını Oku »

Bmc bayileri servisleri telefonları numaraları adresleri

Çağlar Otomotiv Kemal Çağlar 14 Kasım Mah. Tunay Aydemir Cad. No:121 Iğdır Tel: (476) 210 12 10 ? Faks: (476) 210 19 65 ATA Öncel Otomotiv San. ve Tic. Ltd. Şti. Mustafa Öncel Yeni Sanayi Sit. 9 Blok No: 14 Isparta Tel: (246) 218 30 63 ? Faks: (246) 223 33 92 ATA-HTA-O Otocanlar Tic.… Devamını Oku »