Facebook çete savaşları taktikleri hileleri anlatımı

Facebook Çete Savaşları hakkında teknik bilgiler, ipuçları, anlatım, taktikler, ayrıntılar oynanışı hakkında bilgiler.
 Seviye yükseltme teknikleri, para kazanma teknikleri Çete puanı sp kazanma suikast düzenleme.

 

  • Görev : Oyunda görev sekmesine tıklayarak korsan yazılım satma,ev soyma banka soyma vb. gibi daha bir çok görev gerçekleştirip saldırı puanı ve seviye atlayabilirsiniz görevleri gerçekleştirebilmeniz için enerji puanlarına ihtiyacınız var.
  • Bölge : Oyunda kazandığınız paralar ile bölge alarak saatlik kira gelirlerinizi yükseltebilir ve kazandığınız paralar ile güvenliğiniz için donanım ve silah alabilirsiniz.
  • Kavga : Bu uygulamada saldıracağınız rakiplerini seçiyorsunuz. Saldırı yapmadan önce dikkat edeceğiniz hususlar rakibinizin silahlarının sizden üstün olmaması ve rakibinizin çetesinin sizden büyük olmamasıdır. Aksi halde kesin yeniliyorsunuz. Her kazanılan saldırı +3 seviye puanı ve para demek…
  • Çetem : Çetemi tıkladığınızda çete üyelerinizi ve mal varlığınızı görebilirsiniz.
  • Banka : Kazandığınız paralarınızı hemen banka yatırın aksi halde rakipleriniz size saldırarak paralarını alıcaktır. Parayı bankaya her yatırmanızda yüzde 10 kesinti yapıyor ama olsun paranızın hepten gitmesinden iyidir.
  • Seviye : Oyunda bulunduğunuz seviyeyi gösterir. Seviyeyiniz yükseltmek için sürekli düşmanlarınıza saldırmalı ve görev gerçekleştirmek zorundasınız.
  • Hp = Hasar Puanı : Rakiplerinize saldırdığınızda veya rakipleriniz size saldırdığında hasar puanı kaybedersiniz. Hasar puanı otomatik olarak artmaktadır.
  • En = Enerji : Görevleri gerçekleştirelbilmeniz için enerjiye ihtiyacınız vardır. Enerji seviyenizi yükseltmeniz için her seviye atladığınızda karekter sekmesine tıklayıp karekterinizi geliştirden enerji yükselti seçiniz…

Hile Programı:
Program Facebook’taki çete savaşları isimli popüler uygulamada sahip olduğunuz paraları otomatik olarak bankaya yatırmaya yarayan ücretsiz bir programdır. Bu program sayesinde çete savaşları uygulamasındaki paralarınızı yağmalanmaktan koruyabilirsiniz.

Programın yeni versiyonu otomatik çalışmaktadır. Programı sistem tepsisinde çalışır durumda bırakabilirsiniz. Her 10 dakikada bir ve her saat başı kazancınızı bankaya otomatik yatırabilirsiniz.

İndirme Download linki : http://www.emreipek.com/cetesavaslari/CSBB(1.2).zip

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir