Gaziantep valiliği


Gaziantep ili, ilçeleri, belde ve köyleri ile ilgili merak ettiğiniz hertürlü bilgiyi Gaziantep Valiliğine ait resmi internet sitesinden öğrenebilirsiniz.
Gaziantep Valiliği resmi internet sitesinde, Gaziantep valiliği telefon munaraları,faksları,adresleri, Gaziantep İli ile ilgili her tür aradığınız bilgiyi bulabilirsiniz. Gaziantep ili hakkında genel bilgiler, Gaziantep geleneklirini ve göreneklerini, kültürü ve yaşamını, Gaziantep’daki resmi devlet kurumlarını ve kuruluşlarını, ilçelerini, semtlerini, belediyelerini, köylerini,sayısal istatistiklerini, eğitim imkanlarını, kültür ve turizmi konusunda ayrıntıları,devlet ve özel okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz. Gaziantep iline ait türküleri dinleyebilirsiniz.

Gaziantep Valisi ve il yönetimi, valilik genelgeleri bildirileri, Gaziantep’nın nüfusu, hava durumunu, fotoğraf galerisini, yerel gazetelerini, milletvekillerini, önemli telefonlarını, Gaziantep’daki sivil toplum kuruluşları ve derneklerinide sitenin içeriğinde yer almakta. Gaziantep Valiliğinin resmi internet sitesinin adresi: www.Gaziantep.gov.tr

Gaziantep valiliği sitesine girmek için tıklayınız > http://www.Gaziantep.gov.tr