Giresun valiliği


Giresun ili, ilçeleri, belde ve köyleri ile ilgili merak ettiğiniz hertürlü bilgiyi Giresun Valiliğine ait resmi internet sitesinden öğrenebilirsiniz.
Giresun Valiliği resmi internet sitesinde, Giresun valiliği telefon munaraları,faksları,adresleri, Giresun İli ile ilgili her tür aradığınız bilgiyi bulabilirsiniz. Giresun ili hakkında genel bilgiler, Giresun geleneklirini ve göreneklerini, kültürü ve yaşamını, Giresun’daki resmi devlet kurumlarını ve kuruluşlarını, ilçelerini, semtlerini, belediyelerini, köylerini,sayısal istatistiklerini, eğitim imkanlarını, kültür ve turizmi konusunda ayrıntıları,devlet ve özel okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz. Giresun iline ait türküleri dinleyebilirsiniz.

Giresun Valisi ve il yönetimi, valilik genelgeleri bildirileri, Giresun’nın nüfusu, hava durumunu, fotoğraf galerisini, yerel gazetelerini, milletvekillerini, önemli telefonlarını, Giresun’daki sivil toplum kuruluşları ve derneklerinide sitenin içeriğinde yer almakta. Giresun Valiliğinin resmi internet sitesinin adresi: www.Giresun.gov.tr

Giresun valiliği sitesine girmek için tıklayınız > http://www.Giresun.gov.tr