Gümüşhane valiliği


Gümüşhane ili, ilçeleri, belde ve köyleri ile ilgili merak ettiğiniz hertürlü bilgiyi Gümüşhane Valiliğine ait resmi internet sitesinden öğrenebilirsiniz.
Gümüşhane Valiliği resmi internet sitesinde, Gümüşhane valiliği telefon munaraları,faksları,adresleri, Gümüşhane İli ile ilgili her tür aradığınız bilgiyi bulabilirsiniz. Gümüşhane ili hakkında genel bilgiler, Gümüşhane geleneklirini ve göreneklerini, kültürü ve yaşamını, Gümüşhane’daki resmi devlet kurumlarını ve kuruluşlarını, ilçelerini, semtlerini, belediyelerini, köylerini,sayısal istatistiklerini, eğitim imkanlarını, kültür ve turizmi konusunda ayrıntıları,devlet ve özel okullarını, sağlık birimlerini bulabilirsiniz. Gümüşhane iline ait türküleri dinleyebilirsiniz.

Gümüşhane Valisi ve il yönetimi, valilik genelgeleri bildirileri, Gümüşhane’nın nüfusu, hava durumunu, fotoğraf galerisini, yerel gazetelerini, milletvekillerini, önemli telefonlarını, Gümüşhane’daki sivil toplum kuruluşları ve derneklerinide sitenin içeriğinde yer almakta. Gümüşhane Valiliğinin resmi internet sitesinin adresi: www.Gumushane.gov.tr

Gümüşhane valiliği sitesine girmek için tıklayınız > http://www.Gumushane.gov.tr