Güvenilir Ayakkabı Siteleri

güvenli ayakkabı sitesiİnternet üzerinden alışverişin hızla arttığı günümüzde ayakkabı ihtiyaçlarını internet üzerinden temin edenlerin sayısı da her geçen gün artış gösteriyor. İnternet üzerinden alışveriş yapmanın avantajlarından faydalanmak isteyenler için çok cazip avantajlar mevcut. Tüketicilerin mağaza mağaza dolaşmaya gerek kalmadan oturduğu yerden hiçbir mağazada bulunamayacak kadar çok çeşitte marka ve üründen istediğini satın alması mümkün. Özellikle büyük indirimlerden yararlanmak isteyenler, mağazada beğendiği ayakkabının uygun numarasını bulamayanlar için internetten ayakkabı alımı son derece cazip. Bir çoğu mağazalarda denediği ayakkabıyı internet üzerinden mağaza fiyatının çok altında satın alabiliyor.

Peki internet üzerinden ayakkabı satın almak ne kadar güvenli ? İnternet üzerinden ayakkabı almakla normal ayakkabı mağazalarından ayakkabı almak arasında güvenlik açısından pek fark yok. Dikkat edilmesi gereken husus güvenilir kurumsal sitelerden alışveriş yapmak. Normalde seyyar satıcılardan alınan ayakkabılara nasıl güvenemiyorsanız kurumsal olmayan güvensiz sitelerden alışveriş yapmamaya da dikkat etmelisiniz. Özellikle kredi kartı ve kişisel bilgilerinizi her siteyle paylaşmamalısınız.

İşte internet üzerinde en çok güven duyulan ve müşterilerin sorunsuz alışveriş yaptığı bazı internet siteleri ;

Hepsiburada.com           : Binlerce ürünün yanı sıra birçok ayakkabı modelini de ürün yelpazesinde barındıran ve güvenlik konusunda bu güne kadar çok iyi durumda olan bir site.

Morhipo.com                   : Giysi ve ayakkabıda sürekli bol çeşit ve avantajlı kampanyalar sunan, ayakkabı alışverişinde çok tercih edilen siteler arasında. Güvenlik konusunda da oldukça iyiler.

Ayakkabidunyasi.com.tr : Ayakkabı sektörünün öncü firmalarından olan Ayakkabı Dünyası yurdun dört bir yanındaki mağazalarının yanı sıra internet üzerinden de ayakkabı satışı sağlayan kurumsal güvenilir bir firma.

Flo.com.tr                          : Türkiye nin en popüler ayakkabı mağazası olan FLO dan internet üzerinden güvenle alışveriş yapılmakta.

Trendyol.com                   : Giysi ve ayakkabı alışverişinde çok tercih edilen sitelerden birisi. Güvenli alışveriş yapma alt yapısıyla tüketicilerin güvenini kazanmış durumda.

Boyner.com.tr                  : Boyner mağazaları kaliteli ürün çeşitlerini internet ortamında da güvenle müşterilerinin beğenisine sunuyor.

Yukarıdaki sitelerin dışındaki sitelerden alışveriş yapmak istiyorsanız mutlaka internet adresinin “https: “ şeklinde başlamasına dikkat edin.  Özellikle son dönemde kapıda alışveriş imkanı sunan sitelerin sayısı artıyor bu şekilde ürünü görerek kontrol ederek internet sitesine kişisel kart bilgilerinizi vermeden alışveriş yapmayı tercih ediniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir